Rzeszow, Poland

Poeton Polska SP. Z O.O.

Jasionka 954

36-002 Jasionka PPN-T

Aeropolis Podkarpackie Science & Technology Park

+48 17 773 69 01

TIN: PL 813 373 50 41

Gloucester, UK

Poeton Industries Ltd.
Eastern Avenue
Gloucester, UK

GL4 3DN

+44 (0) 1452 300 500

Cardiff, UK

Poeton Industries Ltd.
Penarth Road
Cardiff, UK
CF11 8UL

+44 (0) 2920 388 182

  • LinkedIn - White Circle
  • Twitter - White Circle

© 2018 Poeton Industries Ltd. 

Poeton Polska świętuje uruchomienie nowego zakładu obróbki powierzchniowej

October 30, 2018

View this post in English

 

Po miesiącach przygotowań i prac instalacyjnych, Poeton zorganizował wyjątkowe wydarzenie, jakim było otwarcia nowego zakładu w Rzeszowie, Poeton Polska. Uczestniczyli w nim klienci i lokalne osobistości, a impreza inauguracyjna podrzeszowskiej inwestycji zapoczątkowała nowy rozdział w 120-letniej historii Poeton.

 

Przybyli goście mieli okazję poznać zespół Poeton Polska, zapoznać się z procesami które obecnie są oferowane, a także zaznajomić się z planami przyszłego rozwoju, podczas zwiedzania nowoczesnej fabryki.

 

Podczas wydarzenia Darren Burge, Prezes Zarządu firmy Poeton, przedstawił nowo mianowanego Dyrektora Generalnego Poeton Polska, Leszka Maziarza.
Leszek ma ogromne doświadczenie w branży inżynierii powierzchniowej, posiada doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu organizacji zajmujących się obróbką metali, NDT i procesami chemicznymi. Posiada również wieloletnie doświadczenie w branży lotniczej. W dalszej części imprezy Darren przedstawił zarys historii firmy i jej szerokie doświadczenie w zakresie obróbki powierzchni. Po zakończeniu jego prezentacji o kilka słów zostali poproszeni goście specjalni.

 

Marek Darecki, Prezes Doliny Lotniczej oraz Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny Pratt & Whitney Rzeszów, przedstawił uczestnikom historię swojego zaangażowania w uruchomienie Doliny Lotniczej w 2003 roku.
Organizacja dąży do wzmocnienia łańcucha dostaw, promowania badań i rozwoju oraz reprezentowania interesów swoich członków.
Pan Marek z przyjemnością powitał kolejną firmę, która dołączyła do 160 obecnych członków doliny lotniczej, zaznaczając, że świadczy to o sukcesie organizacji w przyciąganiu zagranicznych inwestorów.

 

Jason Rheinberg, Zastępca Dyrektora w Ambasadzie Brytyjskiej w Warszawie, mówił o budowaniu silniejszych brytyjsko-polskich relacji biznesowych i inwestycjach kluczowych, takich jak inwestycja firmy Poeton.
Podczas swojej pierwszej podróży do Rzeszowa, Jason stwierdził, że wsparcie dla handlu w regionie jest ważną sprawą dla Ambasady. Był zadowolony z możliwości zapoznania się z nową inwestycją firmy Poeton w Polsce.

 

Dr John Archer, Manager ds. Badań i Rozwoju w firmie Poeton przedstawił następnie możliwości techniczne zakładu Poeton Polska. John wyjaśnił zalety wydajności, jakie klienci mogą uzyskać dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań Apticote 300 Anodising i Apticote 350 Hard Anodising & Polymer, które są też dostępne w Polsce.
Następnie zapoznał gości z najnowszymi aktami prawnymi UE dotyczącymi REACH i wyjaśnił, jakie metody procesów chemicznych a zostaną zakazane, oraz jak Poeton został liderem w opracowywaniu nowych rozwiązań zastępczych.

 

W planie imprezy była również wycieczką po fabryce, podczas której miejscowy kapłan pobłogosławił obiekt. W następnej części uczestnicy imprezy zostali zaproszeni na poczęstunek oraz lampkę szampana, co pozwoliło gościom wznieść toast za nowy obiekty oraz ułatwić nawiązanie kontaktów z pracownikami firmy Poeton i innymi gośćmi.

 

 

Kliknij tutaj aby skontaktować się z Poeton Polska i poznać rozwiązania Twoich problemów technicznych.

 

 

Please reload

Featured Posts

Zatwierdzenie Nadcap dla NDT - Poeton Polska

January 20, 2020

1/2
Please reload

Recent Posts

October 3, 2019

May 15, 2019